Studenckie Koło Naukowe „Eurointegracja”, Katedra Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim – Oddział Okręgowy NBP w Rzeszowie, serdecznie zapraszają do udziału w Konferencji poświęconej kryptowalutom i innowacjom na rynku usług płatniczych.

Konferencja odbędzie się 27 marca 2018 r. na Politechnice Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza w budynku Wydziału Zarządzania (al. Powstańców Warszawy 10, budynek „S”) – Sali s3 (piętro II) w godzinach 10:30 – 12:10.

Zgłoszenia do udziału w Konferencji przyjmujemy do dnia 22 marca 2018 r., poprzez formularz zgłoszeniowy:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

Pytania można kierować pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Dla każdego uczestnika przewidziany jest ponadto catering.

Liczba miejsc ograniczona!

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Ramowy program konferencji:
10.00-10.30 Rejestracja gości, bufet kawowy
10.30-10.35 Powitanie gości – Jerzy Guniewski, Dyrektor Oddziału Okręgowego NBP w Rzeszowie i dr hab. inż., prof. PRz Stanisław Gędek, Dziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza
10.35-11.35 Bitcoin i inne kryptowaluty a technologia Blockchain – Adam Tochmański, Dyrektor Departamentu Systemu Płatniczego NBP
11.35-12.10 Fintech a innowacje na rynku usług płatniczych – Krzysztof Maciejewski, Naczelnik Wydziału Analiz i Badań w Departamencie Systemu Płatniczego NBP
12.10 Poczęstunek