Interesujesz się energetyką? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę, ale nie wiesz od czego zacząć? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi "TAK" - My Ci w tym pomożemy!
Zapraszamy na spotkanie z Alumnami Akademii Energii im. Lesława A. Pagi
W paru zdaniach o Akademii Energii im. Lesława A. Pagi. Akademia Energii to projekt edukacyjny skierowany do osób, które z branżą energetyczną wiążą swoją przyszłość zawodową. Skierowany jest on do studentów i absolwentów uczelni wyższych (rozpoczęty III rok studiów - nieukończony 27 rok życia) oraz studentów i absolwentów kierunków: prawo,ekonomia, finanse oraz uczelni technicznych.
Celem Akademii jest stworzenie platformy wymiany wiedzy pomiędzy praktykami z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej a osobami stojącymi dopiero u progu kariery w tym sektorze.
Podczas spotkania "Poznaj drogę do Akademii Energii" swoje doświadczenia w związku z AE przedstawi Pan Maciej Sznajder oraz Pan Mateusz Bąk, którzy są Alumnami VI edycji Akademii Energii im. Lesława Pagi.
Zapraszamy na spotkanie!
Wtorek 11 grudnia 2018 r.
Sala P-10 (budynek "P" PRz)
Godzina 17:30
Link do wydarzenia: