W dniu 24.01.2018r. Studenckie Koło Naukowe "Eurointegracja" było organizatorem spotkania"Poznaj drogę do Akademii Energii - spotkanie z Alumnami". Spotkanie to odbyło się na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza i cieszyło się dużym zainteresowaniem studentów, zwłaszcza wśród kierunku energetyka. W pierwszej fazie spotkania, opiekun Koła Pan dr Mariusz Ruszel wprowadził uczestników w tematykę jaka będzie poruszana podczas wspólnych obrad i zachęcił do aktywnego uczestnictwa, po czym przekazał głos Panu Maciejowi Sznajderowi - alumnowi VI edycji Akademii Energii im. Lesława A. Pagi. Pan Maciej podczas swojego wystąpienia przedstawił wiele pomocnych szczegółów związanych z dostaniem się do AE, zaprezentował plusy i minusy uczestnictwa w tym projekcie oraz odpowiadał na liczne pytania słuchaczy. Odbiorcy poznali wszelkie detale związane zarówno z rekrutacją jak i samym uczestnictwem w Akademii oraz korzyść mi, które z niej płyną.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Pana Macieja Sznajdera za przeprowadzenie prelekcji związanej z drogą do Akademii Energii.

Dziękujemy również wszystkim za przybycie i zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz zapraszamy na kolejne eventy.

Zapraszamy do śledzenia nas na fb: https://www.facebook.com/StudenckieKoloNaukoweEurointegracja/