W dniach 12 i 19 listopada, Studenckie Koło Naukowe "Eurointegracja" działające przy katedrze ekonomii WZ, którego opiekunem jest dr Mariusz Ruszel zorganizowało dwa spotkania podczas, których swoje referaty naukowe prezentowali studenci z pogramu Erasmus+.

Pani Sevgi Kidrislioglu studiująca na co dzeń w tureckim Akdeniz Üniversitesi Besyo przedstawiła temat: What impact of Foreign Investments in Europe have China?
zaś Pan Valerio Tati student włoskiego Università degli Studi di Roma zaprezentował referat pt. What are the challenges and opportunites for LNG from the US to the EU

Spotkania cieszyły się sporym zainteresowaniem. Jego uczestnicy mieli okazję na wymianę swoich spostrzeżeń z osobami pochodzącymi z różnych środowisk europejskich.
Co doprowadziło do powstawania ciekawych dyskusji, w wyniku, których uzyskano wiele interesujących wniosków.
   Uczestnicy spotkania mieli także świetną szansę do sprawdzenia swoich umiejętności prowadzenia dyskusji w języku angielskim.
Wydarzenia tego typu odgrywają w dzisiejszych czasach bardzo ważną rolę, integrując europejskie środowisko studenckie.

Członkowie SKN „Eurointegracja” składają serdeczne podziękowania Pani Sevgi Kidrislioglu i Panu Valerio Tati za prezentację interesujących tematów oraz opiekunowi Koła dr Mariuszowi Ruszel i jego członkom Dominikowi Michalik i Przemysławowi Ogarkowi za zaangażowanie przy organizacji wydarzenia.